Zarabianie w internecie

Istnieje wiele aplikacji, które oferują możliwość zarabiania pieniędzy na telefonie. Niestety, większość z tych aplikacji jest niewypłacalna. Inaczej mówiąc te niewypłacalne aplikacje to oszustwo, tylko po to aby wyłudzić od Was dane osobowe i maile. Osobiście przetestowałem kilkanaście aplikacji i 3 z nich mogę na pewno polecić. W większości z przetestowanych aplikacji otrzymujemy również za polecenia bonus.

Dużo chodzisz? Zarabiaj na chodzeniu!

OPIS:
Jedną z fajniejszych aplikacji, którą warto zainstalować i pozostawić uruchomioną w tle (wymagany dostęp do lokalizacji, Google Fit, pracy w tle oraz autostartu) jest Sweatcoin. Aplikacja za każde 1000 kroków przekazuje na nasze konto wirtualne 1 SWC (sweetcoin). Codziennie udostępnia nam również bonusy w postaci 3 filmików, pierwszy dostępny zawsze od nowego dnia, kolejne dwa po przejściu 500 kroków. Za każdy filmik dostajemy SWC z dostępnej puli (maksymalnie 1000 SWC – osobiście nie widziałem jeszcze nikogo, kto by tyle otrzymał, zazwyczaj 1 – 10 SWC). Codziennie mamy dostępny tzw. 20 minutowy BOOST, po włączeniu którego zbieramy SWC dwukrotnie szybciej przez 20 minut spaceru. Teraz bardzo fajna opcja, 5 SWC za każdą rejestrację z Waszego polecenia.
Bardzo ważną funkcją w aplikacji jest poziom subskrypcji. Z początku będziecie korzystać z tzw. MOVER, czyli w pełni darmowej pozwalającej zarobić na chodzeniu maksymalnie 5 SWC dziennie. Jeśli na prawdę dużo chodzicie to nic nie szkodzi od razu wybrać opcję BREAKER na 30 dni za darmo. Po 30 dniach koszt to 30 SWC pobierane z Waszego wirtualnego konta. Subskrypcja BREAKER pozwala nam zarobić na samym chodzeniu 20 SWC dziennie, czyli 600 SWC miesięcznie. Jest jeszcze większy pakiet TROUBLE MAKER, jednak kosztuje on 6,19 PLN miesięcznie. Pozwala na zarobki 50 SWC dziennie/1500 SWC miesięcznie. Według mnie jest to nieopłacalna inwestycja, ale decyzję pozostawiam Tobie.
WYPŁATA:
Tutaj sprawa się trochę komplikuje. Gdy aplikacja pojawiła się na rynku, czyli jakiś rok temu – była opcja wypłaty bezpośrednio na PayPal. Aktualnie dostępna jest opcja wykupu w produktach (sprzęt RTV, AGD, telefony, usługi TIDAL, czasami pojawia się NETFLIX). Dzisiaj (13.07.2020) pojawiła się opcja darmowego 3 miesięcznego TIDAL dla użytkowników SWEATCOIN (w tym momencie dokonałem aktywacji). Jeśli jednak chcemy wykupić nasze SWC w postaci produktów to np kamerka GoPro HERO 7 Black dostępna jest za 16000 SWC (wartość produktu 1300 PLN).
APLIKACJA:
Pobieranie aplikacji ANDROID | Pobieranie aplikacji iOS

Masz więcej niż trzy karty płatnicze? Zastąp je JEDNĄ!

OPIS:
Osobiście posiadam 8 kart płatniczych i to do różnych firm własnych oraz firm w których pracuję. Noszenie ich w portfelu niesie wysokie ryzyko. Kradzież, zgubiony portfel, mocna impreza… Można wymieniać bez końca. Na pomoc przychodzi zestaw aplikacja wraz z jedną kartą płatniczą, dzięki któremu mamy jedną kartę płatniczą w portfelu (NFC w telefonie). Dostajemy 1% dodatkowego cashback w TESCO, Leroy Merlin, Lidl, BP.
JAK ZARABIAĆ?
Polecać korzystanie z aplikacji CURVE (pobieranie ANDROID | pobieranie iOS), a za każdą rejestrację w programie z naszego polecenia, pobranie i zainstalowanie aplikacji, zamówienie darmowej karty, dodanie istniejącej własnej karty (lub kilku kart), odebranie karty CURVE, wykonanie za pomocą karty CURVE (z wyborem w aplikacji innej własnej karty dodanej wcześniej do aplikacji) dowolnej transakcji – zarówno ty i osoba rejestrująca się z twojego polecenia – otrzymacie 5 GBP!
LIMITY I OPŁATY:
brak jakichkolwiek opłat,
brak przewalutowania – płacimy zawsze w walucie karty dodanej do aplikacji,
limit 8000 zł/dzień płatności,
limit 25000 zł/miesiąc płatności
limit 1000 zł/dzień wypłaty
POBIERANIE I REJESTRACJA:
http://www.curve.app/join#NMZBAX3E

Oglądacie filmiki na FB, YTB? A gdyby Wam ktoś płacił za to?

OPIS:
Od trzech tygodni korzystam z aplikacji ClipClaps, dzięki której zarobiłem w sumie $50. Aplikacja płaci nam za oglądanie śmiesznych filmików. Ponadto dostajemy bonusy za polecenie korzystania z aplikacji, dodanie naszych filmików (za każde polubienie otrzymujemy monetę, 1000 monet to 0.01 USD). Niektórzy dodający swoje filmiki mają po 100.000 polubień, a więc łatwo policzyć że za dodany filmik dostają 1 USD. Codziennie możemy również zbierać bonusy z „koła fortuny”. Żeby nie było nudno, autor aplikacji rozwinął ją bardziej i udostępnił nam 8 gier, dzięki którym możemy zarobić dodatkowe monety i USD.
WYPŁATA:
Wypłata realizowana jest bezpośrednio na nasze konto PayPal. Czas realizacji wypłaty wynosi od 2 do 5 dni. Minimalna kwota wypłaty to zaledwie 0.10 USD! Zanim przejdziemy do wypłaty musimy uzupełnić nasze dane profilu na zgodne z kontem PayPal.
BONUS!
Za rejestrację z mojego linku https://s.clipclaps.tv/i/0212206292 i pobranie aplikacji na Wasze konto wpada 1 USD! Od razu możecie wypłacić środki na konto PAYPAL!
POBIERANIE:
ANDROID | IOS

Polecaj usługi finansowe i niefinansowe!

Polska firma, polska sieć afiliacyjna. Zarabiaj na pozyskiwaniu klientów biznesowych i indywidualnych na usługi finansowe (kredyty, pożyczki, leasing) oraz niefinansowe (konta bankowe, oszczędnościowe, lokaty, kryptowaluty). Program jest bardzo prosty. Aby móc wziąć udział w programie potrzebujemy swojego bloga, strony lub po prostu użyć prywatnego profilu na portalu facebook/fanpage. Ile zarobimy uzależnione jest wyłącznie od programu, który polecimy. Możemy zarobić 2 zł z wypełnionego wniosku do 200 zł z podpisanego wniosku o konto bankowe lub nawet 1000 zł z podpisanego wniosku o pożyczkę! Nie musimy prowadzić firmy, możemy to robić jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej. Wynagrodzenie otrzymamy w oparciu o podpisany rachunek otrzymany od sieci afiliacyjnej wraz z umową zlecenie na nasze konto bankowe! Możemy dodatkowo polecać udział w programie i zarabiać 3% zarobków naszych partnerów.
Rejestrując się w programie z mojego linku polecającego możesz liczyć na pełne wsparcie z mojej strony jako Twojego opiekuna, zawsze służę pomocą.
Rejestracja w programie: strona zewnętrzna.

Polecaj aplikacje, gry, portale randkowe, serwisy, sklepy i strony

Program podobny do wcześniejszego, jednak dający możliwość zarabianiu na poleceniach aplikacji, gier, portali internetowych, serwisów aukcyjnych, sklepów internetowych, portali randkowych i erotycznych.
Rejestrując się w programie z mojego linku polecającego możesz liczyć na pełne wsparcie z mojej strony jako Twojego opiekuna, zawsze służę pomocą.
Rejestracja w programie: strona zewnętrzna.

Zapraszam również do artykułu Zarabianie graniem na telefonie.