Zarabianie grając na telefonie

Od wielu lat gracze komputerowi tzw beta testerzy zarabiają nie małe pieniądze podczas testowania gier na komputery PC, XBOX czy PS. W przypadku gier na telefony Android i iOS sprawa wygląda zupełnie inaczej. Wypuszcza się najczęściej aplikacje z błędami, które naprawia się po zgłoszeniach użytkowników. Nikt za to nic nie płaci. Oczywiście można zarabiać grając w gry na telefonie. W sklepach iOS i Android takich gier jest mnóstwo, niestety większość z nich to jest oszustwo. Przedstawię Wam 10 gier, które są na 100% wypłacalne, jednak zanim to zrobię muszę zaznaczyć, że większość z nich dokonuje wypłaty na portfel kryptowalut coinbase (opis jak założyć poniżej), a nieliczne na konto PayPal.

W niniejszym poradniku pokażę, jak w prosty sposób zarobić $2 dziennie lub więcej. Wszystko zależy ile poświęcimy czasu oraz od naszych chęci.

Oglądacie filmiki na FB, YTB? A gdyby Wam ktoś płacił za to?

OPIS:
Od trzech tygodni korzystam z aplikacji ClipClaps, dzięki której zarobiłem w sumie $50. Aplikacja płaci nam za oglądanie śmiesznych filmików. Ponadto dostajemy bonusy za polecenie korzystania z aplikacji, dodanie naszych filmików (za każde polubienie otrzymujemy monetę, 1000 monet to 0.01 USD). Niektórzy dodający swoje filmiki mają po 100.000 polubień, a więc łatwo policzyć że za dodany filmik dostają 1 USD. Codziennie możemy również zbierać bonusy z „koła fortuny”. Żeby nie było nudno, autor aplikacji rozwinął ją bardziej i udostępnił nam 8 gier, dzięki którym możemy zarobić dodatkowe monety i USD.
WYPŁATA:
Wypłata realizowana jest bezpośrednio na nasze konto PayPal. Czas realizacji wypłaty wynosi od 2 do 5 dni. Minimalna kwota wypłaty to zaledwie 0.10 USD! Zanim przejdziemy do wypłaty musimy uzupełnić nasze dane profilu na zgodne z kontem PayPal.
BONUS!
Za rejestrację z mojego linku https://s.clipclaps.tv/i/0212206292 i pobranie aplikacji na Wasze konto wpada 1 USD! Od razu możecie wypłacić środki na konto PAYPAL!
POBIERANIE:
ANDROID | IOS

Portfel CRYPTO niezbędny do przyjmowania wypłat:

Jeśli nie posiadamy konta na coinbase, musimy je założyć, wystarczy przejść pod adres: COINBASE.COM. Dokonujemy rejestracji, podajemy prawdziwe dane, wykonujemy potwierdzenie naszych danych osobowych przez KYC (zdjęcie dowodu awers/rewers; selfie). Bez potwierdzenia KYC możemy przyjmować wpłaty, ale nie możemy z nimi kompletnie nic zrobić.

Czas zacząć GRĘ! PopStellar.

Gra PopStellar to nic innego jak układanie klocków, jest prosta i przyjemna. W grze zbieramy STROOP. Za każde zebrane 100000 STROOP wypłacamy na konto crypto (patrz wyżej) 0.01 XLM. Wartość jest bardzo mała, w przybliżeniu 0.01 XLM warte jest 0,036 zł.
Zarabiany w PopStellar:
Żeby biznes ten miał sens, potrzebujemy zebrać 1.000.000 STROOP, które warte są 0,36 zł. Zajmie nam to 20 – 40 minut. Następnie musimy znaleźć 10 graczy, którzy zarejestrują się z naszego polecenia (twój link do rejestracji dostępny jest w ustawieniach Wallet) i wykonają taką samą pracę jak my codziennie. Z ich pracy otrzymamy 40% bonusu, czyli łącznie 1,44 zł. Problem jest w tym, że takie proste gry na prawdę wciągają i może okazać się, że zamiast 1,44 zł będziemy mieli do wypłaty 10 zł.
Wypłata:
Wypłata jest natychmiastowa, możemy wykonać jedną wypłatę na 3 dni. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty 30.000.000 STROOP (3,60 zł).
Pobieranie:
ANDROID | IOS

Kolejna gra to CRYPTOPOP (ten punkt możemy pominąć).

CryptoPop jest tego samego autorstwa co PopStellar, jednak tutaj zarabiamy GWEI wypłacane w ETH. 1.000 GWEI warte jest 0.000001 ETH czyli 0,00095 zł.
Zarabiamy:
Musimy dziennie poświęcić 10 – 20 minut na grę i zarobić minimum 10.000 GWEI. Ponadto musimy znaleźć przynajmniej 30 osób które zrobią to samo. Z każdego polecenia dostaniemy 40% do wypłaty. W sumie zarobimy 0,14 zł.
Wypłata:
Wypłata jest natychmiastowa, możemy wykonać jedną wypłatę na 2 dni. Maksymalna kwota wypłaty to 1.000.000 GWEI.
Pobieranie:
Android i iOS

PHOTON i WORD

Kolejne gry tego samego autora, dzięki którym możemy zarobić pieniądze to Photon Poker, Photon Pong i CryptoWord (układanie słów). Tutaj realizujemy podobny plan do wcześniej wymienionych, zbieramy grupę 10 graczy, każdy niech zarobi minimum odpowiednio 1.000 PHOTON (poker), 10.000 LATOSHI (pong) i 2000 SATOSHI (word), mamy w sumie 3 zł do wypłaty, która od razu przychodzi na nasze konto.

Pobieranie Android i iOS:
Photon Poker
Photon Pong
CryptoWord

Strukturę mamy, teraz czas pograć i zarobić więcej.

BITCOIN BLAST – android

Opis:
Bardzo prosta gra jaką jest Bitcoin Blast, w której zbijamy bloki po 2, 3, 4 i więcej, wykonujemy proste zadania, a pieniądze wypłacamy na coinbase. Nie ma tutaj struktur, poleceń i bonusów. Po prostu pobieramy z sklepu Google Play i gramy. Z 1000 zebranych monet mamy 0.000001. Na zebranie 1000 monet potrzebujemy 5 minut gry 🙂
Wypłaty:
Natychmiastowe, bezpośrednio na konto coinbase, jedna wypłata na 7 dni, brak górnej granicy wypłaty.
Pobieranie:
ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=app.getloaded.bitcoinblast&hl=pl

BITCOIN BLOCK – android

Opis:
Zasada taka sama jak w przypadku Bitcoin Blast.
Pobieranie:
ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bling.bitcoinblocks&hl=pl

SOLITAIRE (pasjans) – android

Opis:
Zasady wypłat, płatności takie same jak BITCOIN BLOCK i BLAST. Gra tego samego producenta.
Pobieranie:
ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.relaxingbraintraining.solitairekingdom

Jak widzimy, 2h dziennie poświęcone na grę pozwoli nam na bezproblemowe zarobienie $2 dziennie. Oczywiście, im więcej polecamy, im większa nasza grupa, tym większy zarobek.

PlaySpot – ciężka praca przed nami

Pewnie nie raz widziałeś reklamę PlaySpot. W reklamie: naciskasz parę razy na ekran, wpadają monety i wypłatasz pieniądze. W rzeczywistości na wypłatę z tego musimy zapracować ciężką pracą. Na start po zainstalowaniu aplikacji i wykonaniu podstawowych zadań dotyczących naszego profilu dostaniemy 6000 monet. 20.000 monet to inaczej 20 EUR do wypłaty na PayPal lub Amazon. Czas realizacji wypłaty wynosi do 3 dni. Osobiście dostałem pierwszą wypłatę na następny dzień od wybrania PayPal 20 EUR.

Za każdy oglądnięty klip wideo (20 – 45 sekundowy) dostajemy 10 monet. Między klipami jest 150 sekund przerwy. Jak zarobiłem 20 EUR? Wybrałem opcję Monety za Oferty, następnie grę State of Survival, zdobyłem 20 poziom co zajęło mi 3 dni (po 3h dziennie lub więcej – nie liczyłem tego) i zgarnąłem swój bonus 15.000 monet za realizację zadania w przeciągu 14 dni.

Tutaj musimy grać, żeby wygrać. Nikt nam nie da nic za darmo. Musimy zawsze wejść, spędzić czas, oglądnąć reklamę, zarejestrować się, wykonać jakąś akcję (kliknięcie). Jest jeszcze kilka gier, które dają wypłaty w kryptowalutach, są wypłacalne – jednak wielkość tych wypłat jest znikoma. Jeśli jednak zbudujecie sobie fajną strukturę, która będzie wykonywać szczegółowo plan i zadania – możecie wyjść z tych znikomych wypłat z bardzo wysokim dochodem pasywnym. A oto one:
FreeBitCo.in
BTH Faucet
FreeFaucet.io